Czy wiesz, że Tarot posiada najwyższą sprawdzalność przepowiedni wśród wszystkich sztuk wróżebnych? Tarot, to 78 kart z dziwnymi kolorowymi wizerunkami, które odsłonią przed Tobą tajemnicę przyszłości, jeśli tylko będziesz tego chciał. Na pewno widziałeś już karty Tarota, niektóre mroczne, intrygujące a przede wszystkim tajemnicze.

Witam serdecznie;
Na początku kilka słów o sobie;
Nazywam się Agnieszka Dyszewska, jestem tarocistka i zajmuję się prognozowaniem z kart tarota. Od wielu lat zajmuje się tym profesjonalnie, a od niedawna polecam swoje usługi na Allegro.

  Jeśli trafiłeś na tę aukcję jesteś zapewne na zakręcie życiowym, nie wiesz którą drogę wybrać. Przy pomocy tarota podpowiem ci najlepsze rozwiązanie.

  Do każdego problemu z jakim się do mnie zgłaszają chętni na wróżbę podchodzę indywidualnie, rzetelnie analizując karty. Posiłkuję sie numerologią i astrologią. Zawsze mówię prawdę, niezależnie czy ona jest miła, czy nie. Dlatego też z góry uprzedzam.

  Pytania jakie można zadać kartom to przekrój naszego życia; małżeństwo, praca, finanse. Co ważne, muszą one dotyczyć osoby kupującej wróżbę lub jego relacji z drugą osobą. Nie odpowiadam na pytania dotyczące osób postronnych oraz pytania dotyczące śmierci.
Chcę zaznaczyć, że nie będzie to tak zwana wróżba jaką możemy przeczytać w większości pismach ale rzetelna interpretacja kart, tzn. co doprpwadziło do powstania problemu, sytuacja obecna, rada jak nalezy postępować.

  Jeśli nie umiesz sprecyzować konkretnego pytania lub masz ich tak dużo, to możesz zamówić wróżbę ogólną, dotycząca twojego życia.
Pamiętaj, tarot nie jest wyrocznią, a tylko drogowskazem. My sami wybieramy drogę, tarot pokazuje która jest najwłaściwsza.

  Po zakupie wróżby automatycznie otrzymasz moje dane z numerem konta. Po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie w ciągu dwóch dni otrzymasz wróżbę. Z reguły na drugi dzień.

           

Jeżeli zdecydowałeś się/zdecydowałaś się zamówić u mnie wróżbę wyślij mail na adres agadyszewska@vp.pl, w którym przedstaw, w miarę precyzyjnie pytania  na które mają odpowiedzieć karty lub opisz swój problem.

Poza pytaniem ( opisem nurtującego Cię problemu ), podaj swoje imię i dokładną datę urodzenia ( jeśli ma to być wróżba partnerska, podaj imię i datę urodzenia męża, chłopaka, sympatii ). Bardzo pomocne byłoby Twoje zdjęcie, ale nie jest to koniecznością.

Mam wielu zadowolonych klientów, dołącz do nich, serdecznie zapraszam.

Agnieszka Dyszewska